Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://liposukcja.com.pl

Klinika Liposukcji

http://liposukcja.com.pl

Liposukcja jest bezpiecznym oraz skutecznym zabiegiem pozwalającym w sposób małoinwazyjny na odessanie tłuszczu z miejsc w których ciężko jest spalić tkankę tłuszczową, jak np brzuch, uda, kolana, łydki, ramiona, klatka piersiowa, plecy, szyja, a także wzgórek łonowy.

Odsysanie tłuszczu nie jest tylko zabiegiem, który poprawia wygląd, ale ma też wpływ na nasze zdrowie, ponieważ nadmierna nadwaga prowadzi do innych problemów zdrowotnych. Liposukcja w Polsce, a także na całym świecie jest wykonywana od bardzo wielu lat. Metody takie jak Vaser Lipo HD, czy Body Jet są niemal doskonałe i pozwalają prócz odessania tłuszczu wymodelować daną partię ciała.

Ponieważ medycyna nie lubi próżni, to tłuszcz pozyskany w trakcie liposukcji można przeszczepić i jest to idealny materiał, ponieważ jest to nasz własna tkanka tłuszczowa, która idealnie nadaje się do ponownego przeszczepu w inne partie ciała.

Najpopularniejsze jest wykorzystanie ponownego tłuszczu do powiększenie piersi, pośladków, a także w celu wypełnienia miejsc na twarzy np pozbycie się zmarszczek. Przeszczep tłuszczu do piersi jest także możliwy z komórkami macierzystymi - dzięki odpowiednim urządzeniom do tego zabiegu.

Liposukcja trwa od 1 do nawet 5 godzin i zależy od wybranej okolicy, a czasem też Pacjenci chcą odessać tłuszcz z 2 okolic jednocześnie np liposukcja brzucha i boczków lub ud.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i Pacjent po liposukcji wraca o własnych siłach do domu.
Ważne natomiast jest aby wybrać odpowiednią Klinikę Medyczną, która zaproponuje najlepszą metodę i posiada wieloletnie doświadczenie w takich zabiegach.

Kategorie

Uroda i zdrowie Chirurgia
Uroda i zdrowie Dieta
Uroda i zdrowie Kliniki
Uroda i zdrowie Zdrowie
Uroda i zdrowie Uroda
Według lokalizacji Mazowieckie Warszawa
Według domeny Com.pl

Słowa kluczowe

Liposukcja Odsysanie tłuszczu Przeszczep tłuszczu Powiększanie piersi tłuszczem Vaser lipo Body jet Liposukcja warszawa Lipofilling

Wyróżnione strony

Klinika Liposukcji

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 31743/31499
  • Status strony: aktywna od 07/03/2017 08:13
  • Typ strony: wyróżniona od 06/03/2017 12:01
  • Data dodania: 06/03/2017 11:57
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 16, odsłon: 1401
http://www.kancelaria-olesnica.plhttps://siatexbud.plhttp://www.klasterit.plhttp://www.slubnadekoretka.plhttp://albatrostravel.plhttp://www.archime.plhttp://www.mozaika.snk.plhttp://www.ebooks4me.plhttps://malgorzata.poznan.pl