Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski D. Wasicki - Nagrobki Wrocław

https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski "Wasicki" powstał w 1956 roku jako jeden z pierwszych na rynku kamieniarskim w Polsce. Firma nasza jest firmą pokoleniową. To już trzecie pokolenie jest do Państwa usług i służy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Budowlanych we Wrocławiu. Od wielu lat współpracujemy ze stałymi partnerami, co daje gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania zamówienia, którego termin nie przekracza miesiąca.
Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Obecnie dysponujemy kilkunastoma rodzajami granitu pochodzącego z różnych części Polski i świata. Stale rozwijamy i poszerzamy swój asortyment dzięki nowym inwestycjom. Przez te lata ciągle doskonalimy nasze umiejętności oraz wdrażaliśmy nowe technologiczne rozwiązania zmieniające wygląd i trwałość nagrobków. Obecnie zdobyte doświadczenie pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej nowatorskich projektów nagrobków i elementów budowlanych. W naszej firmie kontynuujemy zacierającą się rzemieślniczą, ręczną obróbkę kamienia taką jak: szpicowanie, odkuwanie, odbijanie, groszkowanie oraz płomieniowanie elementów kamiennych. Nie zapominamy jednak o współczesnych metodach szlifowania kamienia tj.: polerowanie, frezowanie, profilowa ie, toczenie.

Kategorie

Usługi i firmy Kamieniarstwo
Usługi i firmy Budowlane
Usługi i firmy Pogrzebowe
Przemysł i produkcja Budownictwo
Dom i ogród Schody
Według lokalizacji Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Eu

Słowa kluczowe

Nagrobki wrocław Kamieniarstwo wrocław Zakład kamieniarski wrocław Granit wrocław Kamień naturalny wrocław

Wyróżnione strony

Nagrobki Wrocław

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 32450/31688
  • Status strony: aktywna od 03/10/2019 11:09
  • Typ strony: wyróżniona od 20/09/2019 13:59
  • Data dodania: 20/09/2019 13:59
  • Data edycji: 02/10/2019 15:11
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 1, odsłon: 1303
http://www.ecotechnik.plhttp://www.betania.kielce.opoka.org.plhttp://www.omec.plhttps://ogrodzenia.zgr.plhttp://www.glamhouse.plhttp://edukacjatrzeciegowieku.plhttp://www.hana.waw.plhttp://szklanebombkichoinkowe.plhttp://zagluszacze.com.pl